Veikkausliiga

ILVES EDUSTUS OY
Rieväkatu 2, 33540 Tampere

Lippuasioissa Sinua palvelee liput@ilves.fi
Verkkokauppaan liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä verkkokauppa@ilves.fi tai puhelimitse 040 160 8010

LIPUT

Liput Veikkausliigan otteluihin kaudella 2021 myydään Lippupisteen verkkokaupan ja yhteistyöverkoston kautta.

VIP-lippujen ja lippupakettien osalta ota yhteyttä: Tomi Erola 0400 129 801 tai Jussi Kankaanpää 050 5050 920

Myynti

Jussi Kankaanpää

Myyntijohtaja

Ossi Lindberg

Myynti- ja tuotepäällikkö

ossi.lindberg@ilves.fi
+358 50 551 1418

Tomi Erola

tomi.erola@ilves.fi
+358 400 129 801

Toni Hevonkorpi

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 7177 106

Sami Mänty

sami.manty@ilves.fi
+ 358 45 667 0505

Markkinointi, akkreditointi ja haastattelupyynnöt

Juha Soukka

juha.soukka@ilves.fi
Puh. 040 160 8010

Hallinto

Tomi Erola

Toimitusjohtaja

tomi.erola@ilves.fi
+358 400 129 801

Toni Hevonkorpi

Kehitysjohtaja / Varatoimitusjohtaja

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 717 7106

Joukkue

Ville Niemelä

Joukkueenjohtaja / huoltaja

ville.niemela@ilves.fi
+358 40 559 8629

Kansallinen Liiga

LIPUT

Liput Kansallisen Liigan otteluihin ovat myynnissä portilta ottelutapahtumassa. Katso lippujen hinnat täältä.

Joukkue

J-P Berg

Päävalmentaja

jpberg@ilves.fi
040 865 7291

Leena Työläjärvi

Joukkueenjohtaja

Saku Rinkinen

Media

Hallinto

Heikki Tarvainen

Strateginen johtaminen

Janne Räsänen

Urheilutoimenjohtaja (pelaajasopimukset)

X