Veikkausliiga

ILVES EDUSTUS OY
Sarvijaakonkatu 32, 2krs, 33540 Tampere

Lippuasioissa Sinua palvelee liput@ilves.fi
Verkkokauppaan liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä verkkokauppa@ilves.fi tai puhelimitse 040 160 8010

LIPUT

Liput ja kausikortit Veikkausliigan otteluihin myydään Lippupisteen verkkokaupan ja yhteistyöverkoston kautta.

VIP-lippujen ja -lippupakettien osalta ota yhteyttä Jussi Kankaanpäähän numeroon 050 5050 920 tai jussi.kankaanpaa@ilves.fi

Myynti

Jussi Kankaanpää

Myyntijohtaja

Ossi Lindberg

Myynti- ja tuotepäällikkö

ossi.lindberg@ilves.fi
+358 50 551 1418

Toni Hevonkorpi

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 7177 106

Ottelutapahtuma

Jukka Jaskara

Ottelutapahtumapäällikkö

jukka.jaskara@ilves.fi
+358 50 918 9919

Markkinointi, graafinen suunnittelu

Juha Soukka

juha.soukka@ilves.fi
Puh. 040 160 8010

Sosiaalinen media, B2B koordinointi

Emma Rantamaa

emma.rantamaa@ilves.fi
Puh. 040 529 0445

Hallinto

Toni Hevonkorpi

Vt. Toimitusjohtaja

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 717 7106

Joukkue

Ville Niemelä

Joukkueenjohtaja / huoltaja

ville.niemela@ilves.fi
+358 40 559 8629

Kansallinen Liiga

LIPUT

Liput Kansallisen Liigan otteluihin ovat myynnissä portilta ottelutapahtumassa. Katso lippujen hinnat täältä.

Joukkue

J-P Berg

Päävalmentaja

jpberg@ilves.fi
040 865 7291

Leena Työläjärvi

Joukkueenjohtaja

Saku Rinkinen

Media

Hallinto

Heikki Tarvainen

Strateginen johtaminen

Janne Räsänen

Urheilutoimenjohtaja (pelaajasopimukset)