Veikkausliiga

ILVES EDUSTUS OY
Sarvijaakonkatu 32, 2krs, 33540 Tampere

Lippuasioissa Sinua palvelee liput@ilves.fi
Verkkokauppaan liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä verkkokauppa@ilves.fi

LIPPUJEN OSTAMINEN

Liput ja kausikortit Veikkausliigan otteluihin myydään Lippupisteen verkkokaupan ja yhteistyöverkoston kautta.

Myynti

Timo Mattila

timo.mattila@ilves.fi
+358 50 67 150

Toni Hevonkorpi

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 7177 106

Risto Niklas-Salminen

Ottelutapahtuma

Jukka Jaskara

Ottelutapahtumapäällikkö

jukka.jaskara@ilves.fi
+358 50 918 9919

Hallinto

Risto Niklas-Salminen

Toimitusjohtaja

Toni Hevonkorpi

Varatoimitusjohtaja

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 717 7106

Joukkue

Ville Niemelä

Joukkueenjohtaja / huoltaja

ville.niemela@ilves.fi
+358 40 559 8629

Kansallinen Liiga

LIPUT

Liput Kansallisen Liigan otteluihin ovat myynnissä portilta ottelutapahtumassa. Katso lippujen hinnat täältä.

Joukkue

Anssi Ylinen

Päävalmentaja

anssi.ylinen@ilves.fi
+358 40 0863 848

Leena Työläjärvi

Joukkueenjohtaja

Hallinto

Heikki Tarvainen

Strateginen johtaminen

Janne Räsänen

Urheilutoimenjohtaja (pelaajasopimukset)

janne.rasanen@ilves.fi
+358 40 749 5199

Saku Rinkinen

Media

saku.rinkinen@ilves.fi
+358 40 587 0034

Kakkonen / Ilves/2

LIPUT

Liput Kansallisen Liigan otteluihin ovat myynnissä portilta ottelutapahtumassa. Katso lippujen hinnat täältä.

Joukkue

Mika Lahtinen

Päävalmentaja

mika.lahtinen@ilves.fi
+358 40 777 8316

Topi Priha

Vastuuvalmentaja

topi.priha@gmail.com
+358 40 512 6452

Hallinto

Toni Hevonkorpi

Strateginen johtaminen

toni.hevonkorpi@ilves.fi
+358 40 717 7106

Janne Räsänen

Joukkueenjohtaja (väliaikainen)

janne.rasanen@ilves.fi
+358 40 749 5199